Tanashi 'Earthshake' Kuni

7. ledna 2017 v 18:34 | Doc |  Terra
Jméno: Tanashi 'Earthshake' Kuni
Věk: 28
Obyvatel Arcanusu: Terra

Povaha: I přes jeho přezdívku je poměrně klidný a přátelský, ačkoli společnost nijak nevyhledává. Příliš lpí na spravedlnosti a morálce a má ochranářský komplex.

Další informace: Pochází z rodiny poly-elementárních duchovních, kteří žijí v souznění s přírodou a cestují po celém kontinentu. Ačkoli povětšinou žijí v přírodě ve stanech, nebo provizorních chýších, jsou velmi čistotní, jelikož mezi sebou mají elementy jak vodní, větrné, tak ohnivé, mají o hygienu postaráno. Ani nedostatkem jídla netrpí, neb elementy země a vody se starají pěstování rostlin a elementy ohně a větru o lov.

Mladí, kteří dovrší 15. rok, jsou posláni do kláštera, kde se učí magii svého elementu a žít v souznění s ostatními elementy a přírodou. Cvičí se v boji, ovšem ne k zabíjení, nýbrž k ochraně. Od narození jsou učeni duchovnímu morálnímu kodexu, který z nich tvoří ideální strážce života a míru. Ve vyšším věku se učí využívat magii nejvyšší úrovně tak, aby měli stále dostatek energie.

Po dovršení 25. roku jsou připraveni k životu a mohou si vybrat, zda zůstanou v klášteře, přidají se k některé skupině, nebo podniknou cestu za osudem a budou hledat se místo k životu.


Tanashi si vybral třetí možnost. Sám putoval od místa k místu, až dorazil do menší vesnice, ve které sídlí jedna z předních kurýrních služeb Arcanu. "Arcane Delivery," kde začal pracovat jako kurýr a dostával se jak na místa obyčejná, tak i na taková, kam by se za normálních okolností nikdy nedostal. Díky svému životu v přírodě a výcviku v klášteře neměl sebemenší problém doručit i cenné zásilky, na které si brousili zuby spousta lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama