Leden 2017

Kali Swale

9. ledna 2017 v 19:42 | Doc |  Ignis

Jméno: Kali Swale
Věk: 18
Obyvatel Arcanusu: Ignis

Povaha: Kali je žárlivý typ osoby, její vyjadřování se mění, někdy je agresivní a jindy jako anděl anebo blázen, hodný na hospitalizaci, je dosti mstivá. Nenechá si nic líbit, takže pokud ji někdy zradíte, máte se na co těšit, jen v mnohonásobně horším poddání. Její vzhled se neshoduje s její bouřlivou povahou, vypadá jako milá slečna, opak je ovšem realitou, arogance je u ní na denním pořádku, když ale najde někoho na kom jí záleží, její chování se zcela změní, své blízké chrání celým svým srdcem. Když vás shledá sympatickými, vzhledově i vyjadřováním můžete od ní čekat přátelský přístup. Když se vám ji podaří poznat blíž, zjistíte, že je to samotný ďábel v andělském těle.

Další informace: V rodině kde Kali vyrůstala byla mladší dítě, její setra byla od í o devět let starší, její rodiče byli rozvedení a její otec Jim zemřel při jí neznáme nehodě, jediné co jí bylo řečeno je, že to bylo při nehodě, to ale nemusí nutně být pravé příčina jeho smrti. Vyrůstala s matkou a její starší sestrou, matka jí učila ovládat její živel s pomocí její sestry, která zemřela jen chvíli po té, co Kali dovršila věk 18ti let, příčinu její smrti zná jen jejich matka.

Naomi Evilians

8. ledna 2017 v 17:38 | Doc |  Ignis
Jméno: Naomi Evilians
Věk: 18
Obyvatel Arcanusu: Ignis

Povaha: Naomi je tichá a odměřená dívka; často z ní lidé mají pocit, že jí na ničem nezáleží. Ohledně většiny běžných věcí je víc než lhostejná, nezajímá ji skoro nic a už dávno ztratila chuť do života. Může se zdát, že je silná, samostatná a nikoho nepotřebuje, ale ve skutečnosti zoufale touží po někom, kdo by ji vzal za svou.

Další informace: Když jí bylo dvanáct let, nějací banditi zabili její rodiče a snažili se ji prodat do otroctví (popřípadně do nejbližšího bordelu). Tehdy ještě neměla ani tušení o síle, která proudí v jejích žilách, a tak s nimi musela pár dnů zůstat. Ale pak, když si byla jistá, že jí ti muži ublíží, její moc se projevila. Do jednoho je spálila na uhel.
Putovala po světě jen ve své noční košili, než se jí ujal nějaký muž se zjizvenou tváří. Ten jí poskytl přístřeší, jídlo, výcvik a taky rodinu, kterou ztratila. Choval se k ní jako k dceři - staral se o ni, pomáhal jí. Naučil ji, jak má krontrolovat svou sílu a taky jak se o sebe postarat. Jenže jednoho dne odešel a už nikdy se nevrátil. Naomi nikdy nevěděla, kam zmizel. Dost ji to ranilo a proto se rozhodla uzavřít se do sebe a když jí někdo poskytne "pomoc", bude si prvně muset získat její důvěru.
Dnes se opět jen potuluje. Živila se jako nájemná vražedkyně, zlodějka a spoustu dalších odporných věcí, na které není pyšná. Ale přežila.

Tanashi 'Earthshake' Kuni

7. ledna 2017 v 18:34 | Doc |  Terra
Jméno: Tanashi 'Earthshake' Kuni
Věk: 28
Obyvatel Arcanusu: Terra

Povaha: I přes jeho přezdívku je poměrně klidný a přátelský, ačkoli společnost nijak nevyhledává. Příliš lpí na spravedlnosti a morálce a má ochranářský komplex.

Další informace: Pochází z rodiny poly-elementárních duchovních, kteří žijí v souznění s přírodou a cestují po celém kontinentu. Ačkoli povětšinou žijí v přírodě ve stanech, nebo provizorních chýších, jsou velmi čistotní, jelikož mezi sebou mají elementy jak vodní, větrné, tak ohnivé, mají o hygienu postaráno. Ani nedostatkem jídla netrpí, neb elementy země a vody se starají pěstování rostlin a elementy ohně a větru o lov.

Mladí, kteří dovrší 15. rok, jsou posláni do kláštera, kde se učí magii svého elementu a žít v souznění s ostatními elementy a přírodou. Cvičí se v boji, ovšem ne k zabíjení, nýbrž k ochraně. Od narození jsou učeni duchovnímu morálnímu kodexu, který z nich tvoří ideální strážce života a míru. Ve vyšším věku se učí využívat magii nejvyšší úrovně tak, aby měli stále dostatek energie.

Po dovršení 25. roku jsou připraveni k životu a mohou si vybrat, zda zůstanou v klášteře, přidají se k některé skupině, nebo podniknou cestu za osudem a budou hledat se místo k životu.


Tanashi si vybral třetí možnost. Sám putoval od místa k místu, až dorazil do menší vesnice, ve které sídlí jedna z předních kurýrních služeb Arcanu. "Arcane Delivery," kde začal pracovat jako kurýr a dostával se jak na místa obyčejná, tak i na taková, kam by se za normálních okolností nikdy nedostal. Díky svému životu v přírodě a výcviku v klášteře neměl sebemenší problém doručit i cenné zásilky, na které si brousili zuby spousta lidí.

Nový vlastník

6. ledna 2017 v 17:29 | Doc |  Info
Ahoj všichni
já jsem nový majitel tohoto RPG, přebral jsem ho na svojí žádost od bývalé adminky, protože jsem na tomto RPG hrával a přišlo mi škoda, že už není v provozu, snad se mi ho podaří opět rozchodit a udržovat funkční
Doc