Mackenzie Davies

3. srpna 2015 v 7:02 | Avis Shiri |  Aquam
Zveřejnění dalších postav očekávejte až odpoledne. (cca ve 4) :)
Prosím slečnu s postavou Anne-Marionne Killerqueen aby se koukla na email. :) Díky.
Avis Shiri


Jméno: Mackenzie Davies
Věk: 17
Obyvatel Arcanusu: Aquam

Povaha: Na první pohled se může zdát jako bezbranná a křehká dívka, opak je však pravdou. Mackenzie se o sebe dokáže postarat a neváhá využít všechny možnosti, jak svého cíle dosáhnout. Když si něco umane, pokaždé musí být po jejím a ne jinak. K cizím lidem i sobě podobným se chová ostražitě a jen tak s někým se hned nepřátelí. Její důvěru si musí dotyčný zasloužit a to není vždy zrovna nejlehčí úkol. Když se však s někým pozná blíže, spadnou z ní veškeré zábrany a stává se z ní takřka jiná osoba. Často dokáže povídat i o naprostých nesmyslech a vůbec jí to nevadí. Své okolí obdarovává samými úsměvy a jiný výraz byste u ní našli jen těžko. Pokud to situace vyžaduje, dokáže uznat svou chybu, i když jí to není dvakrát příjemné. Má svou hrdost a jen tak někým se ponížit nenechá. Pokud by se o to někdo pokusil, šeredně by si svou troufalost odskákal. Jen výjimečně Mack zažívá stavy, kdy je bez sebe vzteky, většinou se situace snaží řešit v klidu a s chladnou hlavou. Jestliže se však patřičně naštve, nezná slitování. Dokáže vyslovit takové urážky, které byste od něžného pohlaví rozhodně nečekali. Dobře se vyzná v historii díky tomu, že přečetla spoustu knih. Tím se dostáváme k jedné z jejích celoživotních vášní, kterých se nikdy nehodlá vzdát. Mnohým se může zdát divná, když se ve svém věku zajímá spíše o svazky než-li o nějaký druh zábavy. Těmto Mackenzie svou pozornost ani nevěnuje, nejsou toho hodni. Ostatně, má i na práci daleko důležitější věci, než se zaobírat kritikou jiných.
Stejně jako element, kterým oplývá, je i Mack vesměs klidná a povolná osoba. Kdo by toho však chtěl zneužít, dokáže být zlá a zákeřná. Přesně jako klidná říčka či divoký rozbouřený oceán. To vše se v Mackenzie snoubí, vytváří protiklady a spojení, jedno nepravděpodobnější než druhé. Kromě knih si ve volných chvílích jde ráda zaběhat či jen na procházku do okolní přírody. Zde nachází úžasný a mnohdy tak potřebný klid, když se nachází ve stavu nouze. Jistě to také znáte, ty chvíle, kdy potřebujete utéct od ruchu společnosti a uchýlit se do vlastního mikro světa, abyste si mohli přetřídit myšlenky, kterých máte plnou hlavu. V bojích se sice nevyžívá, ale také jí nejsou úplně cizí. Ze všeho nejčastěji spolupracuje s bratrem, na kterého se může za každé situace spolehnout. Když už je řeč o bratrovi, hodilo by se trochu rozvést jejich vztah. Matt je Kenziiným vzorem a navždy jím také zůstane, ať se děje cokoliv. Jsou si neskutečně blízcí, nejen jako sourozenci, ale také jako nejlepší přátelé. Společně si prošli mnohým a nic je nemůže rozdělit, nikdy. Jeden na druhého se můžou bezmezně spolehnout i v těch nejnapjatějších chvílích, kdy by mnozí zaváhali. Má-li Mackenzie problémy, trápení či jen potřebuje radu, Matt je první osobou, za kterou půjde. Může mu také svěřit nejtajnější tajemství bez obavy, že by bylo prozrazeno. Mezi její oblíbené barvy patří modrá a zelená. Nemusí příliš růžovou a podobné přeslazené variace. Dalším koníčkem je malování, především štětcem.

Další informace o postavě: Je to již celých sedmnáct let, co na svět přišla jednoho studeného zimního dne holčička. Přesně tři roky po svém starším bratrovi, Matthewovi. Nesouc jméno Mackenzie, po své babičce, vyrůstala roztomilá brunetka na okraji hlavního města. Ke štěstí jí nikdy nic nechybělo. Měla milující rodiče, nejlepšího brášku na světě, co víc si přát?. Na to, že umí něco víc, než je běžné přišla pár dní po třináctých narozeninách. Ten den si hrála na zahradě u domu, když v tom se to stalo. Jezírko, u kterého byla, se zničeho nic začalo podivně čeřit a vytvářet stále větší vlny. Pro Kenzie to byl šok a to nemalý. Prní, co ji napadlo bylo, že rozzlobila nějakou vodní příšeru, která se skrývala na dně jejich jezírka. Co by malá holčička mohla vymyslet jiného. Zpočátku nevěděla, co si počít, než přišla novým věcem na kloub a naučila se je využívat. Vytvářela víry, vlny, všechno možné. Zpočátku nikomu nic neřekla, ale takovouto věc není snadné ututlat, obzvlášť, když své umění nedokázala ovládat pořádně. Běžně prováděla nejrůznější kousky s vodou ve sklence a podobně. Nevěděla, co si o tom myslet. Tudíž se jednoho dne odhodlala a řekla o tom svým rodičům. Ti, k všeobecnému překvapení, byli nadšení. Ukázalo se, že má podobný 'dáreček' jako její bratr. Přibližně kolem 16-tého roku života Kenzie přišel čas rozdělit se. Zatímco Mack zamířila do města Aquam, její bratr se usadil v Aerisu. Stále se však hojně navštěvují tak často, jak jen to jde. Takřka každý den, je-li to možné. Společnými silami se snaží vymyslet, jak by se mohli dát opět dohromady.
Rodiče stále zůstávají na tom samém místě na okraji hlavního města, avšak se svými dětmi se už delší dobu neviděli. Nerozešli se právě v dobrém a obě strany odmítají přiznat svou chybu, byť v zájmu celku a uklidnění situace. Zřejmě to chce čas, aby se věci usadily a poté bude třeba notná dávka odvahy udělat první krok. Kdo to bude? Ač Kenzie působí značně fixovaná pouze na svého bratra, má v Aquamu spoustu přátel, se kterými se sdružuje. Přeci jen, vyjít si ven s nimi je o něco snadnější, než-li cestovat do města hlavního. Pravda, toto město miluje nadevše a snad by si ani nedokázala představit, že by kdy žila někde jinde, ale kdo ví, co přinese zítřek. Natož co bude například za měsíc, třeba se stane neočekávané a její život se od základu změní. Jak se říká, nic není nemožné. Bohužel pro sebe má Mackenzie pár strachů, fóbií, kterých se nemůže zaboha zbavit. Například, má příšerný strach z výšek. Problémy jí dělá i úroveň třetího patra obytného domu. Už jen představa, že je takto vysoko ji dokáže rozhodit a to ani nemluvíme o faktu, kdy by se měla snad podívat dolů. To už by byl skutečný horor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama