Innes La Laroo

3. srpna 2015 v 15:24 | Avis Shiri |  Ignis


Jméno: Innes La Laroo
Věk: 25
Obyvatel Arcanusu: Ignis

Povaha: Povaha Innes se překopala od základů, během několika málo let. Z extrémního extroverta se z ní stal lehký introvert, společnost jí nevadí, ale vyloženě jí nevyhledává a nálady se jí už taky moc rychle nemění. Další změna je v její tvrdohlavosti. Má svůj názor, a pokud uzná, že je správný, tak si za ním také stojí, ale ví, že je hloupost si za vším slepě stát a nebrat na vědomí názory ostatních. K ostatním je velice milá a každý se k ní může s čímkoli obrátit, ať už potřebuje radu instruktorky, kamarády nebo v případě dětí i radu matky. Není dobré jí překvapit dotykem, ale to se moc nestává, naopak, ona svým, téměř neslyšným pohybováním děsí ostatní. I když je laskavá, vzbuzuje dojem člověka, co není zvyklý na odmlouvání a vyžaduje určitou loajalitu, na kterou je zvyklá.

Další informace o postavě: Už odjakživa byla sirotek, neboť její matka zemřela při porodu a otce nikdy nepoznala. Protože neměla žádnou rodinu, vyrůstala celý život v děcáku. Vždycky, když přišel nějaký pár, doufala, že si tentokrát vezmou ji. Nikdy se tak ale nestalo. Innes si tak přestala dělat jakékoli naděje a raději si hrála s ostatními dětmi. I když, vlastně ani to moc nedělala. Když jí některé z dětí naštvalo, nedělalo jí žádný problém mu jednu vrazit. A většinou potom ani to dítě nedopadlo dobře. Ale to se postupem času změnilo a ona se snažila svůj hněv, no, vlastně jakékoliv emoce držet na uzdě. Dodělala základní školu bez jakéhokoliv většího problému a úspěšně vystudovala i střední a vysokou školu. Také se učila zvládat své schopnosti, které jak zjistila, souvisely s ohněm. Naučila se oheň ovládat podstatně dobře a naučila se dokonce i celá vzplát, nebo jak tomu ona sama ráda říká "udělat ze sebe chodící pochodeň". Do Ignis se ale přestěhovala až ve svých dvaceti letech. Do té doby žila v Hlavním městě. Přátel měla vždy tak akorát, ale jak se začala měnit její povaha, postupně začala opouštět i své přátele. Na zádech má tetování, podobné asijskému Lungovi.
Trpí arachnofóbií, i když by se k tomu nikdy nepřiznala a bojí se vody, jelikož měla vždy strach, že se utopí a proto se ani nikdy nenaučila plavat.
Baví jí trénovat a neustále zdokonalovat své schopnosti a také ji neskutečně baví hrát šipky a kulečník.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama