Brianna Bellum

3. srpna 2015 v 16:39 | Avis Shiri |  Ignis

Jméno: Brianna Bellum
Věk: 17
Obyvatel Arcanusu: Ignis

Povaha: Brianna je stejná, jako její element-nespoutaná, agresivní, občas trochu drzá, a hlavne, zdedila po tatínkovi chlapčenskou povahu. Nenávidí sukne a šaty, naopak doslova nepřežije bez mikin a riflí. V detství byla šikanována, ostatní se jí smáli, protože byla sama jediná, zvláštní. Naučila se proti tomu bojovat silnou ignorací, a pak i schopnostemi. Díky těm získala rešpekt. Navždy se této chybě poučila a uzavřela se do sebe. Je spíše samotařský než společenský typ. Když si však najde přatele je ochotna za ne položit i holý život. Přesně jako její oblíbené zvíře-vlk. Jako "ohnivá" samozřejmě ráda bojuje, její oblíbené zbrane jsou luk a šíp, obyčený meč a co je na Brii, jak ji přátelé a rodina volají, zvláštní, má obzvlášť ráda Kung Fu. Tyto bojové umění spolu s rockovou hudbou, knížkami a učením (ano učením-Bria je neskutečný šprt) jí pomáhají dostat se pryč z této ohavné reality. Opravdu si cení odvahu, skromnost a duševní sílu. Těmito schopnostemi sama ovplývá, občas si to však nedokáže přiznat. Mimo toho dostala do vínka taky nespoutanou povahu, ostrý jazyk, ironii, sakasmus a neschopnost udržet si nékteré poznámky pro sebe.


Další informace o postavě: Bria má opravdu strachu z výšek, a to ukrutný. Když má napr. někam vyšplhat, samozřejmě, jestli je to důležitý, udělá to, avšak dlouho (opravdu dlouho) to potrvá. Bria se totiž začne nebezpečně tŕást, a hrozí, že spadne. Přátele mávala, dokud si ji ostatní nezačali doberat. Jak a proč? Dobrá otázka. Bria měla kdysi dávno, když měla 11, nejlepší kámošku Sandru. Tá jí však zradila. Za jejím chrbtem ji začala pomlouvat jaká je šprtka, a tak netrvalo dlouho, a začali i ostatní. Bria se pak se Sandrou přestala stýkat, když na to pŕišla. Místo toho je se cvičila ve svém daru, svém elementu, pro který měla opravdu neskutečný talent (i když ho samozřejmé neumí ovládat tak jako dospělí). Od zrady ze strany Sandry počítala Bria dny, mésíce a roky do odchod do Ignisu. A pak se dočkala. Teď žije už nějakou tu dobu v Ignisu a je tady docela spokojená. Docela?

Co se týče rodičů, Brii zemřela maminka už při půrodu, otec pak několik týdnů před Briiným odchodem do Ignisu. Bria si tak zvykla na samotu a zodpovědnost, které se tím pádem musela přiučit. Bratra nebo sestru Bria nemá, ale dala by cokoli aby měla. Namísto toho má svou borderkolii Siu, která ji spŕevádzí životem, nékdy v něm zavaří a jindy je jediná, kto dokáže křehkou Brii na cestě svím osudem podržet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brianna Bellum Brianna Bellum | E-mail | 4. srpna 2015 v 15:44 | Reagovat

Myslím, že se to nejak popletlo :-) Cca v střede článku je text o nejaké jiné postavě (pokud se nemýlím tak o Rebecce)

2 Avis Shiri Avis Shiri | Web | 4. srpna 2015 v 15:57 | Reagovat

[1]:  Už jsem to napravila. :) Byla to moje chyba- nepozornost při kopírování. :D

3 Brianna Bellum Brianna Bellum | E-mail | 4. srpna 2015 v 15:59 | Reagovat

[2]: nevadí, to stává i mne ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama