Blake Connor

3. srpna 2015 v 15:36 | Avis Shiri |  Ignis

Jméno: Blake Connor
Věk: 21
Obyvatel Arcnusu: Ignis

Povaha: Cholerický, věčně naštvaný, neumí ovládat svou moc, s jeho povahou a elementem, se kterým se spojil se z něj stává doslova nestabilní časovaná bomba, která může každou chvílí explodovat.

Další informace o postavě: Vyrůstal v pěstounské rodině po tom, co mu při nehodě zemřeli oba rodiče, jeho moc se u něj začala projevovat okolo 12tého roku života, nemá skoro žádné přátele, protože je jen málo lidí, kteří dokáží snést jeho vznětlivý charakter, nikdo ho nechce naštvat, protože kdyby to někdo udělal, tak by i s místem, kde se zrovna nacházel, s největší pravděpodobností lehl popelem. Když mu bouchnou saze, tak nejlepší metoda je se hodně rychle vzdálit, když se někdo snaží uklidnit naštvaného člověka, dotyčného to rozzuří ještě více.
Má oblibu v temných barvách, nic jiného než černou nenosí, kdyby se mu někdo jen čitou náhodou snažil vnutit něco barevného, neskončí dobře.
Strachy: Ze všeho nejvíc se bojí toho, že jednoho dne ta časovaná bomba uvnitř něj vybuchne a on ztratí nad svou mocí kontrolu, pak se taky bojí, že by ublížil někomu, na kom mu záleží, z tmy strach nemá, dokonce by se dalo říct, že je mu milejší než světlo
Koníčky: Baví ho motocykly, jejich údržba a renovace, svůj vztek redukuje poslechem hudby a čtením knih.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama