Arcanus

1. srpna 2015 v 14:50 | Avis Shiri |  Arcanus
Vítejte ve světě Arcanus.

Tento svět zde byl už od vzniku Země. Zatímco v lidském světě pobíhali dinosauři, v Arcanusu již žili lidé. Avšak ne jen tak obyčejní. Už v dávných dobách se obyvatelé Arcanusu dokázali spojit s přírodou a využívat jejích největších darů: Ohně, Vody, Vzduchu a samotné Země. Postupem času jejich síla rostla. Již neovládali pouze elementy. Někteří dokázali číst myšlenky, jiní se dokázali vznášet a někteří mohli být neviditelní. Obyvatelé Arcanusu by své schopnosti jistě stále ještě zdokonalovali, avšak přišel zlom.
Ve světě lidském se vyvinul člověk. Ze začátku pro Arcanus žádnou hrozbu nepředstavoval. Žil v jeskyni a nedokázal ani rozdělat oheň. Ale jak šel čas, obyvatelé Arcanusu se čím dál tím víc báli. Člověk začínal být chytřejší a chytřejší až se nakonec mohl srovnávat s obyvateli Arcanusu. Přesto byl mezi nimi jeden velký zásadní rozdíl. Obyvatelé lidského světa se nedokázali spojit s přírodou. Nedokázali ovládat elementy tak, jako obyvatelé Arcanusu. Na nějaký čas bylo vše v pořádku. Strach z lidského světa opadl a Arcanus opět začal nabývat síly.
O několik let později se však stalo něco, co nikdo nečekal. Lidský svět se začal prolínat s Arcanusem. Lidé zkoušeli různé rituály a kouzla a i když tomu většina z nich nevěřila, opravdu se jim podařilo s něčím spojit. Ale nebyla to Země. Bylo to Peklo. A tehdy… tehdy se vše zvrtlo.
Démoni lidem ukázali, že existuje i jiný svět než jen ten jejich. A lidé… Zaslepení pýchou a dychtivostí po moci se rozhodli všechny odlišné vyhubit. Byly to krvavé války, které trvaly stovky a stovky let. Umíralo se na obou stranách a ke konci jedné z největších válek se obyvatelům Arcanusu podařilo něco nemožného. Posílili bariéru, která oddělovala lidský svět od Arcanusu, avšak bylo pozdě.
Arcanus byl téměř celý zničen a jeho obyvatelé byli pozabíjeni. Přežila jen hrstka. Avšak nevzdali se a začali si svůj svět budovat znovu. Trvalo to dlouho, na svět neustále útočili lidé, občas se dokonce stalo, že se někteří dostali dovnitř Arcanusu, ale nakonec se to podařilo. Arcanus opět nabyl své síly a pod vedením královny Avis Shiri sílí dál.

A co ty? Přidáš se k obyvatelům Arcanusu a pomůžeš jim bránit jejich svět před nepřáteli? Spojíš se se Zemí a získáš svůj element? Nebo se připojíš k lidem? Spojíš se s peklem a získáš temné schopnosti? Volba je pouze na tobě!

Pokud vás tato hra zaujala alespoň malou částí, budu neskutečně ráda za registraci a za vyzkoušení hry. :) Avšak než začnete, měli byste vědět toto (je to napsáno i v pravidlech, ale ty podle mě moc lidí nečte...)
  • Nemůžete jen tak navštívit jiné město. Pokud jste z Aquam, nemůžete si jen tak nakráčet třeba do Terry. (Pokud není nějaká akce nebo nenastane nějaká vyjimka.) Pro setkávání s lidmi s jiným elementem je vytvořeno Hlavní město. Taktéž nemůžete jen tak nakráčet do Lidského světa, jelikož je od Arcanusu oddělen magickou bariérou.
  • Ti, kteří žijí v Lidském světě- Pokud nebude nějaká akce, nemůžete se setkat s těmi, kteří ovládají elementy. Jste v jiném světě, takže to prostě nejde.
  • Království je místo, kde sídlí admin. Do tohoto místa se nedostanete.
Hra se odehrává v moderní době. V Arcanusu najdete stejné vybavení jako v lidském světě. (Auta, ledničky, televize, atd.)
Je POVOLENO hrát od 18+ Pokud se tedy chcete registrovat, počítejte s tím. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama