Srpen 2015

Edmund Hromobijec

26. srpna 2015 v 18:09 | Avis Shiri |  Aquam- rozcestí

Jméno: Edmund Hromobijec
Věk: 23
Obyvatel Arcanusu: Aquam

Povaha: Velikej, silnej hromotluk. A chytrej taky, nenechte se zarazit tvrdou severskou mluvou. Když jedu na svym koňovi Mrakovi, tak společně dokážeme vytvořit silnou bouři. Bohužel bez blesků - podle proroctví si jednou vezmu ohnivou dívku, se kterou budeme společně tvořit tu pravou bouři.

Další informace o postavě: Narodil jsem se na severu, a žil jsem poklidně, dokud jednou nepřišla potopa, která srovnala naši vesnici se zemí. Byl jsem tehdy malý, a chtěl jsem zachránit svou matku, která zůstala v našem domku, když se přihnala voda. Nevěděl jsem, že je mrtvá a i přesto jsem skočil do vzniklého jezera a plaval jsem až k našemu domu. Došel mi ale vzduch a probudil jsem se až ve velké jeskyni v hoře, všude kolem sníh. Tam mě učil mistr Anabu, kterej mi pak i sdělil, kde najdu bouřlivého koně Mraka. Koňe sem našel a od té doby rozvážíme bouři na suchá místa.

Kůň

Emily A. Swan

26. srpna 2015 v 18:04 | Avis Shiri |  Ignis

Jméno: Emily A. Swan
Věk: 21
Obyvatel Arcanusu: Ignis

Povaha: Emily je strašně náladová. Nic ji jen tak nerozhází. Na někoho je moc milá, ale to se bohužel často neděje. Je také dost tvrdohlavá. Má svůj styl oblékání, takže se nedivte v jaké hrůze je schopná vyjít do města. Často se stává že ztrácí věci. Miluje pudink.´. Je hodně soutěživá. Byla dá se říct prohlášena za Královnu Lží. Je dost mazaná a v hlavě jí to dobře myslí. Je obrovská milovnice knih. Často se stává že někam zmizí a nedá se najít. Umí Dobře střílet z luku a též má u sebe svůj věrný prak. Nejčastěji ji potkáte někde v noci kdy se toulá po městě s kočkami. Většinou přes den spává, a v noci je aktivní. Nemá moc přátel ale jí to nevadí. Je taková jaká je.

Další informace o postavě: O minulosti nikdy nechce mluvit, její rodiče tragicky zemřeli. Šušká se že za jejich smrt může ona. Moc přátel nemá, ale je za to ráda. Žije ve svém obřím domě, ale ne sama. Má tam své věrné 4 kočky. A jednu hadí slečnu. Doporučuji si na ni dávat pozor. Emily je velká samotářka. Přes den vždycky spí a raději ji nebuďte. V noci je plně aktivní. Nejčastěji ji potkáte při nočních toulkách. Věnuje se lukostřelbě a je přebornice ve střelbě prakem. Miluje pudink. Je na ní jedna věc zvláštní. Neváží si života. Proto nemá strach z ničeho. Jako malé dítě měla, jako většina dětí strach ze strašidel a pak se jedním stala. Teda ne úplně, ale nahání strach. Obléká se výhradně v temných barvách. Neuvěřitelně ráda prozkoumává staré domy a jeskyně. Nikdo neví co se v jejím velkém domě děje. Moc ráda čte.

Schopnosti

26. srpna 2015 v 13:47 | Avis Shiri |  RPG
Oheň- Lidé, kteří dokážou ovládat oheň jsou velmi často výbušní, energičtí a občas i agresivní. Avšak není to tak vždy a najdou se i takoví, kteří jsou naprostý opak. Jak už vás zřejmě napadlo, oheň se nemá rád s vodou a tak se většina lidí z Ignisu příliš nemusí s obyvateli Aquam. Avšak s kým se lidí se schopností ohně mají rádi jsou lidé ovládající vzduch. Je to z jednoho prostého důvodu- když zafouká vítr, co se stane s ohněm? Zvětší se.
Se schopností ovládat oheň se dá dělat spousta věcí. Někteří dokážou nechat vzplát celé své tělo, jiní pouze jeho část. Dále můžete vytvářet různé ohnivé i energické koule a jiné tvary. V podstatě můžete vytvořit cokoli, co si představíte. Taky můžete vytvořit jakýsi ohnivý štít či bariéru. Avšak je k tomu potřeba hodně cviku. A také nezapomínejte, že čím složitější kouzlo, tím více vám mizí energie.
fire gif | via Tumblr


Voda- Lidé, kteří dokážou ovládat vodu jsou většinou milý, přátelští a mají rádi navazování vztahů s ostatními. Ale stejně jako u ohně a všech ostatních elementů, není to tak vždy a najdou si i naprosto odlišní jedinci. Lidé z Aquam moc nemají rádi lidi z Ignis, ale velmi dobře si rozumí z lidmi z Terry. Je to z toho důvodu, že voda a země si vždy velmi dobře rozuměli. Protože bez vody by žádná rostlinka neokázala vyrůst.
Co se týče schopností, lidé s možností ovládat vodu dokážou vyvolat i zastavit déšť. Dokážou si všemožně pohrát s vodou. S jejím tvarem, jejím skupenstvím, jejím množstvím… Taktéž dokážou vytvořit jakousi energetickou či vodní kouli, stejně jako vodní ochranný štít či bariéru. A stejně jako u ohně… Čím složitější kouzlo, tím více energie vám zmizí.
Untitled | via Tumblr


Vítr- Lidé, kteří ovládají vítr jsou velmi často tichý, introvertní a nemají moc přátel. Pouze pár nejlepších a to jim k životu stačí. Jak už jsem ale říkala, není to pravidlo. Velmi dobře si rozumí s lidmi z Ignis, avšak dokážou se bavit v podstatě s kýmkoli.
Co se týče schopností, pokud ovládáte vítr, dokážete vytvořit třeba i hurikán či tornádo. Pokud byste se vydali na špatnou cestu, můžete někomu vzít i vzduch z plic a udusit jej. A to i přes to, že by se daný člověk nacházel normálně venku. Ale dávejte si pozor. Čím větší kouzlo, čím delší používání schopností, tím více energie odchází pryč.

Země- Lidé, kteří ovládají zemi jsou milý, přátelští, velmi rádi komunikují s lidmi a jsou velmi kreativní. Taktéž milují přírodu a nedají na ni dopustit. Ale opět a zase- není to pravidlem. Lidé z Terry si velmi dobře rozumí s lidmi z Aquam, avšak v lásce nemají Ignis. Je k tomu jednoduché vysvětlení. S ohněm byste neměli chodit do lesa, protože je dost možné, že byste ho podpálili.
Co se týče schopností, se zemí je toho spousta co dělat. Můžete nechávat vyrůst či uvadnout rostliny, stromy, keře… Můžete použít např. kořeny rostlin k boji či své ochraně. Pokud jste opravdu vážně, vážně dobří, můžete i ovládat zvířata. Není to tak, že byste jim něco přikázali a oni to splnili, ale jelikož jste spojeni se Zemí mnohem více než ostatní, zvířata to dokážou vycítit, takže je dost pravděpodobné, že na vás nikdy nezaútočí. A opět a zase- čím větší užívání schopností, tím více energie zmizí.
BlossomLiria Bishan

14. srpna 2015 v 20:42 | Avis Shiri |  Ignis


Povaha: Liria patří k poměrně klidným dívkám. Má ráda společnost, je milá, přátelská a poměrně komunikativní. Téměř pořád se usmívá. Dokáže ostatním i naslouchat a dobře poradit. Avšak v její povaze jsou dvě obrovské chyby. Velmi snadno se dokáže naštvat a to z ní poté lítají slova a věty, které se k mladé dívce vůbec nehodí. A také je někdy až příliš upřímná.

Další informace o postavě: Liria neměla snadné dětství. Když ji bylo pět, přišla o matku a tak zbytek života vyrůstala pouze s otcem, který byl velice přísný a za jakýkoli problém, nevyplněný anebo špatně vyplněný úkol trestal. Když měla Liria sedmnáct, utekla z domu. Našla si práci v obchodě a pořídila si dům na úplném konci města. Aby byla od svého otce co nejdál. Co se týče jejího milostného života, Liria nikdy nepatřila k dívkám, které by brečeli, protože nikdy neměli přítele. Ona sama ještě nikdy zamilovaná nebyla a nijak ji to nevadí. A taky by se dalo říct, že je za to i na jednu stranu ráda, jelikož má z bližšího fyzického vztahu s kýmkoli strach. Což má spojitost s její minulostí. Taky nikdy nepatřila a nepatří k dívkám, které si stěžují na svůj vzhled, fňukají nad každým zlomeným nehtem anebo mají tendenci neustále si upravovat své vlasy. V těchto věcech je Liria spíše podobná klukům.

Mezi její koníčky patří poslech hudby a psaní. Když byla mladší, napsala báseň, která se jí samotné velmi líbila. Běžela s ní za svým otcem, který se tehdy pouze ušklíbl a papír s básní roztrhal. Kousky básně ji podal zpátky se slovy: Takovou slátaninu by nikdo nečetl. Je to hrozné. Od té doby Liria píše básně pouze pro sebe a schovává si je do šuplíčku.
Gabenis Iggralus

12. srpna 2015 v 19:12 | Avis Shiri |  Terra- Rozcestí

Jméno: Gabenis Iggralus
Věk: 18
Obyvatel Arcanusu: Terra

Povaha: Je podlý, lstivý, prolhaný, arogantní, sobecký, mnohdy cynický a sarkastické uštěpačné poznámky mu také rozhodně nejsou cizí. Nikdy nevíte co od něj můžete čekat, jeho chování a reakce jsou naprosto nepředvídatelné. Své emoce takřka nikdy nenechává proplouvat na povrch, proto se mnohdy může zdát že je chladný a bezohledný, ale tak tomu není, právě proto že je ve svém nitru citlivý se snaží chovat tak jako že je mu vše ukradené. Získat jeho důvěru je opravdu těžké a když ho zradíte, můžete očekávat odplatu i s úroky, skoro nikdy nikomu nic neodpouští.Má rád svůj element Terru.

Další informace o postavě: Minulost Gabenis má velice černou Otce zavraždil.Matka umřela po porodu.Bojí se lásky a kladných lidí.Má rád cestování a jízdu na koni.